A A A

iOS 4.1 już dzisiaj

8 września 2010, 09:50
iOS 4.1 już dzisiaj

Według informacji, które pojawiły się jakiś czas temu na brytyjskiej odsłonie witryny Apple, aktualizacji iOS do wersji 4.1 możemy spodziewać się już 8 września.

iOS 4.1 wnosi kilka usprawnień do mobilnego systemu operacyjnego Apple. Najważniejszym z nich jest poprawa wydajności na telefonach iPhone 3G. Testy przeprowadzone przez serwis Lifehacker pokazują, że jest ona znacząca.

Oprócz tego, w iOS 4.1 wprowadzono wiele poprawek bezpieczeństwa oraz załatano występujące błędy. Osoby, które narzekały na niedziałający czujnik zbliżenia, nie będą już miały z nim problemów. Dzięki temu zniknie możliwość przypadkowego wciśnięcia jakiegoś przycisku w trakcie rozmowy – klawiatura zostanie zablokowana po zbliżeniu telefonu do ucha.

Nowa wersja systemu zawiera również GameCenter, które pozwala na granie w gry ze znajomymi, poprzez wykorzystanie systemu zaproszeń. Zaimplementowano również tablicę najlepszych graczy, co czyni z urządzeń z systemem iOS prawdziwego konkurenta dla konsol mobilnych.

Wraz z aktualizacją systemu do wersji 4.1, najnowsza generacja iPoda Touch oraz iPhone 4 otrzymają możliwość robienia zdjęć w trybie HDR.

Aktualizacji systemu w urządzeniach mobilnych Apple można dokonać z poziomu aplikacji iTunes.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto