A A A

iPhone 13 – zawsze włączony

20 lipca 2021, 09:00
Mark Gurman z Bloomberga informuje w blogu, czego możemy się spodziewać po smartfonie Apple’a już jesienią tego roku.
iPhone 13 – zawsze włączony

Gwarantowany megahit?

Przede wszystkim Apple zamówił na najgorętszy okres premiery i następnych dni 90 milionów egzemplarzy nowego modelu, czyli o 20% więcej niż w przypadku debiutu poprzednika w 2020 roku.

Według dziennikarza możemy spodziewać się szybszego chipa A15, mniejszego wycięcia, nowego wyświetlacza, wydłużonej żywotności baterii oraz większej częstotliwości odświeżania obrazu.

Nowością ma być tryb „zawsze włączony", znany z urządzeń Apple Watch, który teraz pojawi się w telefonie. Jeśli to przewidywanie się sprawdzi, będzie można łatwo uzyskać np. informacje o godzinie, pogodzie, a nawet o tym, która aplikacja wysyła powiadomienie - bez konieczności aktywowania iPhone'a. Użytkownicy oczekują tej funkcji od premiery smartfonów z serii X, ale do tej pory koncern z Cupertino był głuchy na prośby.

Tegoroczne smartfony Apple iPhone 13 Pro oraz Pro Max otrzymają najprawdopodobniej nowe ekrany LTPO, charakteryzującymi się częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Gurman to znane i cenione źródło przecieków ze świata Apple'a. Dziennikarz twierdzi, że w tym roku nie będziemy mieli do czynienia z przekładaniem zaplanowanych wcześniej terminów premiery, a iPhone 13 okaże się prawdziwym megahitem sprzedaży.

fot. Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto