A A A

iPhone 13 w rosyjskim stylu

29 listopada 2021, 12:00
Rosyjska firma Caviar zaprezentowała ręcznie wykonany smartfon iPhone 13 Pro „Electro".
iPhone 13 w rosyjskim stylu

Bądź jak Steven Seagal

Obudowa telefonu wykonana jest z karoserii samochodu Tesli (Model 3). W komplecie znajdzie się także niewielkie popiersie założyciela firmy Tesla Motors, wykonane ze stopionego metalu (pochodzącego z maski i drzwi) samochodu elektrycznego. Całość jest częścią kolekcji zatytułowanej „Wizjonerzy".

Wzornictwo smartfonu nawiązuje do konturów pojazdu Tesli. Limitowana edycja ma tytanową obudowę z czarną powłoką PVD. Centralny element modelu – wkładka w kolorze stali – jest wykonany ze stopionego nadwozia pojazdu.

Elementy ozdobne sporządzono ze stopu miedzi, który jest stosowany w akumulatorach samochodów elektrycznych.

Osoby zainteresowane takim smartfonem muszą podjąć szybką decyzję – w sprzedaży pojawi się tylko 99 egzemplarzy niecodziennego, luksusowego aparatu.

Zainteresowani mogą wybrać model iPhone 13 Pro lub Pro Max z bezpłatną wysyłką na cały świat. Cena iPhone'a 13 Pro Electro zaczyna się od 6760 dolarów (128 GB). Na wariant Pro Max trzeba wyłożyć 7300 dolarów.

Dzięki zakupowi znajdziemy się w ekskluzywnym gronie klientów rosyjskiej marki. Są nimi m in. amerykański aktor Steven Seagal, wokalista Limp Bizkit Fred Durst, reżyser Nikita Michiłkow oraz bokser Roy Jones.

fot. Caviar


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto