A A A

iPhone 5S wygina się w kieszeni?

8 października 2013, 13:04
iPhone 5S wygina się w kieszeni?

Francuski serwis Nowhereelse poinformował, że iPhone 5S może wyginać się podczas noszenia w kieszeni.

Smartfony Apple zawsze były chwalone za wysoką jakość wykonania i trwałość materiałów tworzących ich obudowy. Okazuje się jednak, że najnowszy członek rodziny - iPhone 5S - może wyginać się podczas noszenia w kieszeni.

Większość użytkowników, którzy doświadczyli problemu zarzeka się, że nigdy nie trzymała smartfona w tylnej kieszeni, a tym bardziej na nim nie siadała. Problem pojawił się podczas przechowywania iPhone'a 5S w przedniej kieszeni spodni. Podobne incydenty odnotowano już w przypadku poprzedniej generacji gadżetu Apple, czyli iPhone'a 5.

Na załączonym zdjęciu widać, że wygięcie iPhone'a 5S jest całkiem spore i występuje mniej więcej w połowie długości urządzenia. Aż trudno uwierzyć, że tak wygięty smartfon nie jest efektem nacisku na obudowę całą masą ciała.

Czy prawidłowo użytkowany iPhone 5S może aż tak się wygiąć? (Fot. Nowhereelse)

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto