A A A

iPhone 5c dokona swojego żywota w 2015 roku

1 grudnia 2014, 12:00
​W 2015 r. Apple oficjalnie zakończy produkcję iPhone'a 5c. Jest to informacja, którą analitycy branżowi przewidzieli już jakiś czas temu.
iPhone 5c dokona swojego żywota w 2015 roku

iPhone 5c, którego gigant z Cupertino zaprezentował we wrześniu ubiegłego roku, nie okazał się największym sukcesem w historii. Urządzenie, które miało być tanim, plastikowym iPhonem nie sprzedaje się tak, jak tego oczekiwano. Jego cena jest nadal wysoka, więc jest dostępny jedynie w wersji o pojemności 8 GB.

Foxconn i inni partnerzy Apple chcą oficjalnie zakończyć produkcję iPhone'a 5c w połowie przyszłego roku. Z oferty zniknie on wraz z pojawieniem się kolejnej generacji smartfonów Apple. Wydaje się to być naturalny krok, który gigant z Cupertino powtarza co roku. Przy okazji premiery iPhone'a 6 i 6 Plus z oferty wycofano iPhone'a 4s.

Tajemnicą pozostaje, czy Apple raz jeszcze zdecyduje się na plastik i we wrześniu zaprezentuje tańszą wersję iPhone'a 6, czy pozostawi w portfolio model 5s?

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto