A A A

iPhone 6 - dotychczasowe przecieki kłamały?

2 lipca 2014, 13:15
Czy wszystkie dotychczasowe informacje o wyglądzie Apple były błędne? Tak twierdzi japoński serwis Nikkei, prezentując swoją "wizję" tematu.
iPhone 6 - dotychczasowe przecieki kłamały?

Okazało się, że ktoś próbował wprowadzić nas w błąd. Dlaczego? Coraz więcej wskazuje na to, że iPhone 6 stanowi ciekawą mieszankę tradycji i nowoczesności.

Tradycyjny będzie szklany tylny panel, co oznacza ukłon w stronę pięknych iPhone'ów 4 oraz 4s. Ciekawe jednak, że logo producenta będzie w nim wycięte, aby umożliwić bezprzewodowe ładowanie czy działanie portu IR.

Jeszcze bardziej powinien zaskoczyć delikatnie wygięty przedni panel. Na razie nie wiadomo, na czym to wygięcie miałoby polegać, ale wydaje się dość mało prawdopodobne. Z drugiej strony wydają się to potwierdzać zdjęcia opublikowane niedawno przez serwis 9to5Mac (zdjęcie na górze materiału). Widać na nich przedni szklany panel - bardzo delikatnie zaokrąglony na krawędziach. Być może to miał na myśli Nikkei.

iPhone 6 będzie zaprezentowany we wrześniu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto