A A A

iPhone dominuje w USA

5 września 2007, 12:30
iPhone dominuje w USA

iPhone, oczko w głowie koncernu Apple, święci ogromne sukcesy w Stanach Zjednoczonych. W lipcu był najlepiej sprzedającym się smartfonem i zdobył 1,8 procenta całego amerykańskiego rynku telefonów komórkowych. Popularność tego urządzenia naprawdę zaskakuje i jest produktem bardzo dobrej kampanii marketingowej. Specjaliści z iSuppli przewidują, że do końca roku swoich nabywców znajdzie 4,5 miliona iPhonów. Inna prognoza mówi o ponad 30 milionach sprzedanych urządzeń do roku 2011 roku.

iSuppli donosi, że nabywcami iPhona są najczęściej mężczyźni w wieku około 35 lat, posiadający wyższe wykształcenie. Aż 25 procent abonentów iPhon skłonił do zmiany operatora komórkowego na AT&T, który jako jedyny w USA sprzedaje ten telefon.

Źródło: TG Daily


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto