A A A

iPhone już nie jest tak mocny jak kiedyś

2 sierpnia 2014, 09:00
Wyniki sprzedażowe Apple pokazują, że iPhone nie ma już tak potężnej siły przebicia na rynku, jak jeszcze kilkanaście miesięcy temu.
iPhone już nie jest tak mocny jak kiedyś

W ostatnich 3 miesiącach, swoich właścicieli znalazło 35 mln iPhone'ów. Na pierwszy rzut oka wydaje się być to dobry wynik, jednak zapoznając się z nim bliżej okazuje się, że tak dobrze już nie jest. Badania przeprowadzone przez firmę IDC wskazują, że kondycja sprzedażowa smartfonów Apple słabnie - jest niższa niż rok temu.

W kwietniu, maju i czerwcu 2014 r. odnotowano 11,9-procentowy udział iPhone'a w rynku smartfonów, co w porównaniu z 13 proc. sprzed roku, wskazuje na tendencję spadkową. Ta jest najprawdopodobniej związana z oczekiwaniem klientów na premierę następcy iPhone'a 5S.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto