A A A

iRobot Scooba już jutro w polskich sklepach

1 czerwca 2012, 09:17
iRobot Scooba już jutro w polskich sklepach

DLF Sp. z o.o. rozszerza w Polsce swoje portfolio produktowe o dwa modele robotów myjących podłogi – iRobot Scooba 230 oraz iRobot Scooba 390.

iRobot Scooba to pierwszy i jedyny na polskim rynku robot myjący podłogi, który decyduje o czasie i intensywności zmywania podłóg. W odróżnieniu od tradycyjnych środków i urządzeń, roboty Scooba myją podłogi samodzielnie wykorzystując zaawansowane technologicznie rozwiązania.

iRobot Scooba zawsze używa świeżej wody – brudna jest zasysana z podłogi do specjalnego zbiornika, dzięki czemu nie miesza się z czystą. W rezultacie cała podłoga zostaje oczyszczona z zabrudzeń. Producent zapewnia także, że iRobot Scooba używając dedykowanego preparatu myjącego, pozostawia czystą powierzchnię eliminując jednocześnie do 98% znajdujących się na podłodze bakterii.

iRobot Scooba 390

Robot przeznaczony do mycia dużych powierzchni. iRobot Scooba 390 podczas jednego cyklu sprzątania, zmywa powierzchnię do 40m2. Charakteryzuje się dużą żywotnością baterii, której moc została zwiększona o 30%, a najnowsze rozwiązania technologiczne zamknięto w nowoczesnej obudowie. Praca robota myjącego opiera się na 4-stopniowym systemie mycia podłóg:

• Faza 1 - Przygotowanie - wstępnie oczyszcza podłogę, zbiera drobne zabrudzenia

• Faza 2 - Mycie - używana jest tylko czysta woda z płynem

• Faza 3 - Szczotkowanie - szczotka delikatnie usuwa brud i bakterie

• Faza 4 - Usuwanie brudnej wody do osobnego zbiornika.

iRobot Scooba 230

Ten model robota został opracowany, aby zaspokoić zapotrzebowanie na mycie podłóg w ciasnych, trudnodostępnych przestrzeniach jak np. łazienki czy kuchnie. iRobot Scooba 230 pozwala na zmywanie do 14 m2 powierzchni w jednym cyklu sprzątania. Kompaktowy rozmiar powoduje, że Scooba dostanie się do trudno dostępnych miejsc, w tym przestrzeni pod i wokół szafek, mebli łazienkowych i sanitariatów, gdzie znajdują się instalacje wodno-kanalizacyjne. Jej rozmiar to 9 cm wysokości i 16,5 cm średnicy. iRobot Scooba 230 posiada dwu-komorowy zbiornik na czystą i brudną wodę. Pracuje według 3-stopniowego procesu mycia podłóg: myje, szczotkuje i zasysa (gumową ssawka) powierzchnię w celu pozbycia się brudu i bakterii.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto