A A A

iiyama - nowa seria monitorów dla graczy

19 marca 2012, 11:11
iiyama - nowa seria monitorów dla graczy

Z myślą o graczach komputerowych iiyama wprowadzi w maju nową linię monitorów opracowaną dla tych wymagających odbiorców.

Nowa seria oznaczona literą G ma charakteryzować się najlepszymi parametrami dostosowanymi do jak najlepszego wyświetlania dynamicznych gier komputerowych. Mają one gwarantować szybkie odświeżanie ekranu na poziomie 120 Hz, wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD i zapewniać czas reakcji wynoszący 1 ms.

- iiyama zawsze była mocno ukierunkowana na środowisko graczy. A nowa linia monitorów została opracowana specjalnie z myślą o nich. – mówi Mariusz Kuczyński, Dyrektor Zarządzający iiyama Polska.

Monitory iiyama z serii G zadebiutują na polskim rynku w maju bieżącego roku. Pierwszym monitorem z nowej serii będzie 27-calowy G2773HS.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto