A A A

iiyama prezentuje ekrany wielkoformatowe

10 października 2011, 14:09
iiyama prezentuje ekrany wielkoformatowe

Firma iiyama Polska poinformowała, że do jej oferty trafiły ekrany wielkoformatowe. Dostępne są w trzech rozmiarach: 42’’, 55’’ i 65’’, każdy w wersji z funkcją multi-touch oraz bez niej.

Ekrany wielkoformatowe wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD i są oparte o najnowszą technologię MVA. Gwarantuje ona szerokie kąty widzenia, wysoką jasność i doskonałe odwzorowanie kolorów. Dzięki wyposażeniu w czujnik oświetlenia ekrany same dostosowują jasność obrazu do warunków zewnętrznych. Mogą być używane zarówno w trybie krajobrazowym, jak i portretowym, posiadają funkcję PIP i PBP (Picture in Picture, Picture by Picture). Szeroki wachlarz wejść i wyjść (min. HDMI, Video, S-Video, RCA, USB, RS-232C) gwarantuje kompatybilność z praktycznie wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku.

Zgodność ze standardem VESA zapewnia łatwość montażu na ścianie, a specjalnie przygotowane miejsce z tyłu obudowy umożliwia montaż małego PC lub dowolnego odtwarzacza multimedialnego. Menu ekranowe OSD można kontrolować za pomocą przycisków z boku obudowy lub dołączonego pilota. Ekrany z funkcją multi-touch oparte są o technologię optyczną. Jest to rozwiązanie trwałe, zapewniające doskonałą jakość obrazu i dające możliwość dotykania ekranu dowolnym przedmiotem. Dodatkowo jako standardowe wyposażenie do każdego egzemplarza dołączany jest specjalny rysik.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto