A A A

uRage Vendetta2 - niedrogi pad

23 maja 2019, 10:10
Na polski rynek trafił bezprzewodowy, ergonomiczny, wyposażony w silniki wprawiające urządzenie w drgania, niedrogi gamepad - uRage Vendetta2.
uRage Vendetta2 - niedrogi pad

Pad waży nieco ponad 200 g i podłączamy go do konsoli lub PC za pomocą portu USB i dedykowanego kabla o długości 2 m. Po podłączeniu urządzenie jest gotowe do działania.uRage Vendetta2 posiada wbudowane dwa silniki, które wprawiają pada w drgania. Co więcej, nie ma znaczenia, czy wybieramy konsolę do grania czy PC - pad oferuje przełączanie pomiędzy trybami D-Input i X-Input.

Urządzenia ma 12 przycisków, między innymi analogowe drążki z funkcją przycisku, przyciski naramienne czy spusty. Urządzenie posiada także przycisk wybierania, startu i przejścia do początku, które zdecydowanie przyspieszają obsługiwanie menu w grach.

uRage Vendetta2 to propozycja dla tych graczy, którzy lubią zarówno gry na PC jak i konsole, doceniają trwałość oraz ergonomię wykonania pada, a także chętnie sięgają po urozmaicenia - takie jak drgania czy dodatkowe przyciski funkcji.

Sugerowana cena producenta uRage Vendetta2 to 59 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto