Przyszłość, całkiem nieodległa, w której lansujący się w serwisach społecznościowych celebryci to niemal jedyne źródło z jakiego czerpią informacje przeciętni zjadacze chleba. Czy to jeszcze fikcja czy już przepowiednia tego co nas czeka?

Hel3, to najnowsza książka Jarosława Grzędowicza, który wbił się mocno w pamięć każdego fana s-f swoją czterotomową powieścią „Pan Lodowego Ogrodu”. Tym razem czytelnik dostaje książkę, której akcja dzieje się w nie tak znowu bardzo odległej przyszłości. Przyszłości, w której serwisy społecznościowe są nierozerwalnie złączone z egzystencją całego społeczeństwa. Czy ten tytuł stanie się bestellerem na równi z niesamowitym Lodowym Ogrodem. Przekonajcie się sami. Premiera nowej książki już 15 lutego.





![Tak wyglądało pełne zaćmienie Słońca w Hiszpanii. Aż zaniemówiłem z wrażenia, widząc na własne oczy ten piękny kosmiczny spektakl [NASZE ZDJĘCIA]](https://pcformat.pl/wp-content/uploads/2026/08/4-3-768x437.jpg)



0 komentarzy