A A A

10 tysięcy aplikacji w BlackBerry App World

8 września 2010, 13:00
10 tysięcy aplikacji w BlackBerry App World

Kanadyjskie Research in Motion poinformowało, że w sklepie App World umieszczono już ponad 10 tysięcy aplikacji dla urządzeń mobilnych BlackBerry.

BlackBerry App World został uruchomiony około 1,5 roku temu, jednak dopiero w tym roku można mówić o prawdziwie energicznym wzroście liczby udostępnianych aplikacji. Osiągnięcie takiego wyniku nie jest jednak w świecie wirtualnej dystrybucji niczym niesamowitym. Wirtualny sklep RIM jest obecnie jednym z najgorzej wyposażonych. W dużej mierze wynika to z nastawienia tego producenta na klientów biznesowych i stosunkowo opornej platformy programistycznej. Nie zmienia to jednak faktu, że przy 250 tysiącach aplikacji dostępnych na iOS, App World wciąż wygląda blado.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto