A A A

3 tysiące aplikacji w WP7 Marketplace

25 listopada 2010, 14:05
3 tysiące aplikacji w WP7 Marketplace

Firma Microsoft poinformowała, że liczba aplikacji dostępnych na platformę Windows Phone 7 już niedługo przekroczy 3 tysiące.

To całkiem niezły wynik Microsoft, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę młody wiek najnowszego, mobilnego systemu operacyjnego z Redmond. Oprócz 3 tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Windows Phone 7 Marketplace, Microsoft może pochwalić się również 15 tysiącami zarejestrowanych deweloperów, co może dobrze rokować na przyszłość. Nie wiadomo bowiem ile aplikacji wciąż pozostaje w fazie tworzenia.

To właśnie oprogramowanie ma stanowić największy marketingowy hit związany z Windows Phone 7. Firma z Redmond chce je promować w wyszukiwarce Bing, na swojej stronie domowej oraz za pomocą konsoli Xbox 360. Windows Phone 7 jest ściśle związany z usługą Live, która jest doskonale znana w środowisku konsolowych wyjadaczy.

Źródło: Winrumors.com


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto