A A A

5 tysięcy aplikacji na Windows Phone 7

29 grudnia 2010, 13:02
5 tysięcy aplikacji na Windows Phone 7

Microsoft jest bliski przekroczenia progu 5 tysięcy aplikacji w sklepie Windows Phone 7 Marketplace.

Windows Phone 7 Marketplace to sklep z aplikacjami dla urządzeń mobilnych działających pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu – Windows Phone 7. W ostatnim czasie można zaobserwować dynamiczny rozwój tej usługi. Liczba aplikacji stworzonych dla Windows Phone 7 stale wzrasta. W chwili obecnej jest ona bliska 5 tysięcy. Próg 4 tysięcy programów w Marketplace Microsoft mógł świętować niecałe dwa tygodnie temu.

Analiza wcześniejszych statystyk pokazuje, że gigant z Redmond może mieć powody do dumy – platforma zyskuje coraz większe uznanie wśród programistów, którzy w wielu przypadkach przenoszą swoje aplikacje z systemów iOS i Android. W ten sposób zaczyna zanikać argument przeciwników Windows Phone 7 o małej ilości aplikacji.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto