A A A

AMD Eyefinity bez DisplayPort z Sapphire HD 7870 FleX

2 lipca 2012, 08:50
AMD Eyefinity bez DisplayPort z Sapphire HD 7870 FleX

W ofercie firmy Sapphire pojawiła się następna karta graficzna z rodziny FleX – HD 7870 – skierowana do wymagających graczy, którzy jednak nie potrzebują wydajności na poziomie najwyższych modeli Radeonów.

Sapphire HD 7870 FleX oferuje duże możliwości w zakresie wyświetlania obrazu, które mogą wykorzystać nie tylko entuzjaści efektownych gier, ale również profesjonaliści pracujący na co dzień w specjalistycznych aplikacjach do edycji wideo i audio. Trzykrotnie większy obszar wyświetlania obrazu ułatwia też wykonywanie wymagających zadań oraz pozwala lepiej zorganizować rutynowe działania w systemie Windows.

Potencjał kart Sapphire z serii FleX docenią także miłośnicy multimediów, którzy chcą mieć własne szerokoekranowe kino domowe.

Karta pracuje z częstotliwościami równymi 1000MHz (GPU) oraz 1200MHz (pamięć). Po przełączeniu na alternatywnego BIOS-a, zegary HD 7870 FleX firmy Sapphire osiągają jeszcze wyższe wartości – rdzeń 1050MHz, a pamięć 1250MHz.

Sugerowana cena detaliczna karty Sapphire Radeon HD 7870 FleX wynosi 1579 zł brutto.

Specyfikacja :Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto