A A A

ARCHOS Hello Connect – aplikacja do sterowania inteligentnym domem

26 czerwca 2018, 13:30
ARCHOS nawiązał współpracę z firmą Tuya Smart - producentem zaawansowanych rozwiązań IoT. Efektem kooperacji obu marek jest aplikacja ARCHOS Hello Connect, która pozwala na wygodne zarządzanie ekosystemem urządzeń smart home. Również za pomocą komend głosowych.
ARCHOS Hello Connect – aplikacja do sterowania inteligentnym domem

Aplikacja pozwala sterować oświetleniem, inteligentnymi gniazdkami i monitoringiem, a także zarządzać ogrzewaniem oraz klimatyzacją. Można ją zainstalować na smartfonie oraz asystentach domowych ARCHOS Hello oraz Mate - kompatybilnym zarówno z Google Assistant jak i Amazon Alexa. W przypadku obu rozwiązań wspierane są komendy głosowe. ARCHOS Hello Connect wspiera użytkownika w codziennych czynnościach, pozwalając oszczędzić czas i umożliwiając planowanie pracy urządzeń podłączonych do systemów inteligentnego domu.

ARCHOS Smart WiFi Bulb

Do końca 2018 roku, ARCHOS planuje wprowadzenie nowej linii inteligentnych produktów, które będą w stanie korzystać z aplikacji Hello Connect oraz będą współpracować z asystentami domowymi ARCHOS Hello oraz ARCHOS Mate. Pierwszym tego typu produktem będzie żarówka ARCHOS Smart WiFi Bulb, która w sprzedaży pojawi się już wkrótce - zadebiutuje razem z asystentem Hello (wykorzystującym Google Assistant). Sugerowana cena detaliczna żarówki na rynku europejskim została ustalona na poziomie 19,99 euro.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto