A A A

Acer Nitro El491CR P - ultrapanoramiczny monitor dla graczy

25 maja 2019, 08:50
Acer wprowadza na rynek 49-calowy wyświetlacz DisplayHDR 400 z technologią AMD Radeon FreeSync, oferujący obraz w jakości 3840 x 1080 DFHD i częstotliwości odświeżania 144 Hz.
Acer Nitro El491CR P - ultrapanoramiczny monitor dla graczy

Monitor Nitro EI491CR P wyposażony jest w zakrzywioną matrycę o promieniu krzywizny 1800R, dzięki czemu każdy róg ekranu znajduje się w tej samej odległości od oczu użytkownika, co z kolei gwarantuje lepsze - i zdecydowanie szersze - pole widzenia.

Technologia BlueLightShield eliminuje zjawisko migotania obrazu, dzięki czemu oczy nie męczą się podczas długotrwałego użytkowania monitora. Natomiast funkcja BPB umożliwia podzielenie ekranu na pół, gdzie każda połówka działa osobno, co oznacza, że na jednym monitorze można wyświetlać obrazy z dwóch niezależnych źródeł - jeden po lewej, drugi po prawej jego stronie.

Nowy monitor Acer to rozwiązanie, które z pewnością docenią wielozadaniowcy. Fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Acer Display Widget daje użytkownikowi możliwość dzielić ekran wedle własnych preferencji i potrzeb na poszczególne przestrzenie oraz okna z użyciem klawiszy skrótu.

Technologia Radeon FreeSync 2 ma gwarantować płynność rozgrywki. Każdy monitor obsługujący tę technologię musi spełniać wysokie wymagania, jeśli chodzi o parametry zastosowanych podzespołów i możliwości techniczne (wysoka częstotliwość odświeżania, niski poziom latencji, dwukrotnie wyższa wartość przestrzeni kolorów sRGB), co w przypadku Nitro EI491CR P jest standardem i przekłada się na jeszcze lepszą jasność oraz kontrast wyświetlanego obrazu.

Wyświetlacz zastosowany w Nitro EI491CR P spełnia wymagania standardu VESA DisplayHDR 400.

Cena i dostępność w Polsce

Monitor Nitro EI491CR będzie dostępny w Polsce od lipca w cenie 3799 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto