A A A

Allview X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus - ze specjalną SI

27 września 2017, 08:10
Firma Allview integruje swoją własną platformę sztucznej inteligencji (SI) z dwoma wydajnymi urządzeniami, które będą miały premierę już tej jesieni: X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus.
Allview X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus - ze specjalną SI

W związku z technologiami zintegrowanymi z nowymi smartfonami, zmienia się sposób interakcji użytkownika z urządzeniem. Do identyfikacji używany będzie algorytm, który przetwarza wzory w czasie rzeczywistym. Na podstawie otrzymanych danych, X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus będą w stanie podejmować decyzje oraz przewidywać określone zdarzenia.

Nowe produkty będą wyposażone w wyświetlacz w formacie 18:9 o przekątnej 5.7-cala. Współczynnik pomiędzy wymiarami urządzenia, a wyświetlaczem wynosi 80 proc. Panel 2.5D dostarcza ekskluzywnego wyglądu terminalu, natomiast szkło odporne na zarysowania chronić go będzie przed uszkodzeniami.

Do opracowania obudowy urządzenia wykorzystana została technologia IML Art. Smartfon dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: Night Sky, Mocha Gold oraz Steel Gray. Wszystkie te wersje posiadają lustrzane wykończenia, a metalowa rama zwiększa ich odporność na upadki oraz zapewnia kontrastujące wykończenia.

X4 Soul Infinity Plus również wyposażony został w nowej generacji wyświetlacz o formacie 18:9 o przekątnej 6 cali, rozdzielczości Full HD+ 2160 na 1080px, kamerę 4K oraz do 6GB szybkiej pamięci RAM DDR4.

Oba smartfony z serii Infinity zostały zaopatrzone w panel 2.5D, podwójny aparat fotograficzny z szafirowymi soczewkami, algorytmy przetwarza aparatu fotograficznego dostarczone przez Arcsoft, oraz technologię Bokeh do podkreślenia charakteru zdjęć. Wszystkie funkcje nowych telefonów zaprezentowane zostaną już tej jesieni, podczas oficjalnej premiery.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto