A A A

Apple Pay i problemy z płatnościami

27 października 2014, 08:00
Klienci donoszą, że Apple Pay sprawia problemy z płatnościami, czego skutkiem jest podwójnie obciążone konto.
Apple Pay i problemy z płatnościami

W Stanach Zjednoczonych Apple Pay - nowa funkcja giganta z Cupertino - już działa. Okazuje się, że niektórzy klienci mają z nią problem i skarżą się na podwójne obciążenia konta.

Apple Pay, czyli usługa pozwalająca dokonywać płatności za pomocą iPhone'ów 6 i 6 Plus wystartowała w poniedziałek. Od tego czasu wykonano już tysiące transakcji, ale część klientów zauważyła, że ich karta została obciążona dwukrotnie tą samą kwotą.

Problem dotyczy klientów Bank of America, a jego zaistnienie nie jest winą Apple. Przedstawiciele banku potwierdzili usterkę i przekazali, że pracują nad stosowną poprawką.

Apple Pay umożliwia dokonać płatności w ponad 200 000 miejsc w Stanach Zjednoczonych, a nawet w Polsce, np. w sieci McDonald's.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto