A A A

Apple i Hyundai już nie rozmawiają

8 lutego 2021, 09:10
Oddala się wizja autonomicznego pojazdu Apple'a zbudowanego wraz z Koreańczykami.
Apple i Hyundai już nie rozmawiają

Platforma wciąż poszukiwana

Przedstawiciele kncernu Hyundai nie prowadzą już z firmą Apple rozmów na temat ewentualnej współpracy przy budowie autonomicznego samochodu.

 

Może później

O zawieszeniu negocjacji poinformowały Bloomberg oraz Reuter. To, że je prowadzono, potwierdzono przed miesiącem. Obecnie Hyundai oświadczył, że „otrzymał od wielu firm propozycje współpracy przy budowie autonomicznego pojazdu elektrycznego".

Rozmowy były jednak na wczesnym etapie „i nic nie zostało przesądzone". Rzecznik Huyndaia powiedział też wyraźnie, że firma że nie prowadzi już z koncernem Apple rozmów na temat pojazdu autonomicznego. Nie wyklucza się jednak podjęcia ich w przyszłości.

Podobne oświadczenia wydali przedstawiciele należącej do Hyundaia marki Kia oraz spółki Hyundai Mobis, zajmującej się produkowaniem części samochodowych.

fot. Mystic Art Design – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto