A A A

Apple pozwala na ocenianie własnych aplikacji

30 września 2021, 10:45
Użytkownicy iOS-a 15 mają nową funkcję w App Store.
Apple pozwala na ocenianie własnych aplikacji

Wystaw recenzję apce Apple'a

Użytkownicy aplikacji dostępnych w App Store, także tych preinstalowanych na iPhonie i iPadzie, mogą teraz wystawiać im oceny i wpisywać swoje komentarze. Firma wprowadziła system gwiazdek i recenzji w systemie iOS 15, choć długo wzbraniała się przed taką opcją.

Wpisy pojawiły się już przy często używanych aplikacjach, jak Mapy, Wiadomości, Pogoda czy Muzyka. Użytkownicy zdążyli też ocenić inne apki, np. Książki, Apple TV, Kalendarz, Kalkulator, Znajdź moje urządzenie, Tłumacz itd. Każdego dnia będzie zapewne lawinowo przybywać opinii właścicieli iPhone'ów i iPadów.

Komentarze już pokazują, z którymi aplikacjami użytkownicy mają problem. Na przykład ocena Wiadomości i Podcastów oscyluje wokół dwóch gwiazdek.

O nowej opcji w App Store poinformował serwis 9to5Mac.

fot. Sara Kurfeß – Unsplash


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto