A A A

Asustor - nowe wersje NAS-ów

24 sierpnia 2018, 07:10
Na rynek trafiły dwa nowe modele NAS - AS3102T v2 i AS3204T v2. Są to ulepszone wersje multimedialnych dysków sieciowych AS3102T i AS3204T, gdzie rewizje v2 posiadają szereg istotnych zmian.
Asustor - nowe wersje NAS-ów

Dwa porty Gigabit Ethernet mają gwarantować efektywniejszą agregację łącza w celu podwojenia wydajności sieciowej NAS. Nowe modele obsługują również zestaw instrukcji Intel AES-NI, zwiększających prędkość szyfrowania i odszyfrowywania za pomocą procesora. Według producenta takie rozwiązanie ma podnieść bezpieczeństwo zgromadzonych danych, jak również ogólną wydajność przechowywania, tworzenia kopii zapasowych i zdalnego dostępu.

Oba modele będą dostarczane z najnowszą wersją oprogramowania ADM, dzięki czemu tworzenie i przechowywanie kopii zapasowych ma być łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ogólną funkcjonalność, zarówno biurową jak i multimedialną, wzbogaca przeszło 200 aplikacji dostępnych poprzez usługę App Central. Co ciekawe, urządzenia NAS Asustor są kompatybilne z szeroką gamą przetworników DAC USB i mogą być łatwo zintegrowane z dowolnym zestawem audio HiFi. Do odsłuchu zgromadzonej biblioteki utworów posłuży aplikacja AiMusic, dająca także możliwość przeglądania muzyki z dowolnego miejsca dzięki połączeniu internetowemu.

Poprawiono jednocześnie funkcje zdalnego dostępu do całości zgromadzonych danych w nadchodzącym ADM 3.2 za pośrednictwem usługi Ezconnect.to. Jak informuje producent zdalne logowanie do sieci Asustor nie wymaga już skomplikowanej konfiguracji routera. Do tego celu potrzebny będzie tylko identyfikator Cloud ID.

Za NAS-y Asustor przyjdzie nam zapłacić ok. 1065 zł za AS3102T v2 i 1790 zł za model AS3204T v2.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto