A A A

AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski i Europy

3 kwietnia 2013, 13:30
AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski i Europy

AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski i Europy - producent obiecuje Najaktualniejsze, opracowane w pierwszym kwartale 2013 roku dane drogowe dla Polski i Europy, inwestycje gotowe do odblokowania przez technologię LiveDrive! i setki tysięcy Użytecznych Punktów.

Do użytkowników AutoMapy trafiły najnowsze, tegoroczne mapy Polski i Europy oznaczone symbolem 1302. Stanowią one najświeższy obraz sytuacji drogowej zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Najnowsza, opracowana przez przez Geosystems mapa Polski, to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 665 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku wybudowane odcinki drogowe takie jak objazd Sulechowa, obwodnica Kęt, nowy węzeł drogowy na autostradzie A1 na północ od Torunia, nowy tunel w centrum Katowic, ulica Nowolazurowa w Warszawie czy zmiany w centrum Kielc.

W aktualnych mapach znajduje się również wiele nowych odcinków dróg, które są w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie do nawigacji nastąpi automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych, w chwili faktycznego oddania ich do użytku. Mapy zawierają rownież nową organizację ruchu (zakazy wjazdów, kierunkowości ulic, nakazy, ograniczenia tonażu, wysokości, dane o ograniczeniach prędkości itp.) dla Piotrkowa Trybunalskiego i Częstochowy oraz zaktualizowane ograniczenia prędkości i dane o terenach zabudowanych w województwie podkarpackim.

Uwzględniają również zgłoszenia, które spływają od użytkowników AutoMapy i serwisu Targeo.pl dotyczące m.in. nowych dróg, adresów czy lokalnych zmian w organizacji ruchu. Od ponad 10 lat AutoMapa cieszy się największą i najdokładniejszą bazą Użytecznych Punktów (POI) codziennie aktualizowanych poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników skupionych wokół portalu Miplo.pl.

Wraz z najnowszą aktualizacją map, liczba Użytecznych Punktów dostępnych w AutoMapie osiągnęła poziom blisko 680 tysięcy. Użytkownikom programu AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostały najnowsze dane mapowe 44 krajów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto