A A A

BenQ ST550K - 55 calowy monitor LED

13 czerwca 2015, 14:00
BenQ wprowadza na polski rynek wielkoformatowy, 55 calowy panel (monitor) LED zaprojektowany do zastosowań w cyfrowej reklamie i informacji.
BenQ ST550K - 55 calowy monitor LED

X-Sign Software

X-Sign Software Content Management ułatwia zarządzanie wyświetlaniem i tworzeniem treści. Dostępnych jest wiele gotowych szablonów np. menu kawiarni i restauracji, repertuaru kina, cenników - można je edytować i ustalać schematy wyświetlania, przenikania itp.

Android OS

Dedykowana, niestandardowa wersja systemu Android zapewnia dostęp do łatwych w obsłudze aplikacji m.in. WPS Office, X-Sign, Media Player czy przeglądarki internetowej. USB Playback i MHL zapewniają prezentacje treści zapisanych na nośnikach USB czy bezpośrednio z tabletów i smartfonów.

Multiple Display Administrator (MDA)

System administracyjny umożliwia zarządzanie wieloma monitorami i tworzyć dla nich oddzielne harmonogramy wyświetlania różnych treści w ściśle określonym czasie. Failure Alert System informuje administratora o wszelkich nieprawidłowościach w działaniu monitorów.

Dostępność

BenQ ST550K dostępny będzie na polskim rynku pod koniec czerwca br, Gwarancja 36 miesięcy z możliwością naprawy w miejscu instalacji (On Site Repair). Cena nie jest jeszcze ustalona.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto