A A A

Bezprzewodowa bramka prezentacyjna od ViewSonic

15 grudnia 2016, 07:30
ViewSonic ViewSync 3 to użyteczne narzędzie znajdujące zastosowanie w salach lekcyjnych oraz na seminariach i konferencjach. Umożliwia łatwe i bezproblemowe uruchomienie projekcji i przesyłanie treści 1080p.
Bezprzewodowa bramka prezentacyjna od ViewSonic

Tryb moderator pozwala na podgląd zawartości wszystkich podłączonych urządzeń, wyświetlanie, sterowanie i wybór treści do ekspozycji. Dzięki dwuzakresowemu wsparciu dla 2.4GHz / 5GHz WiFi, a także wsparciu technologii Miracast oraz DLNA - ViewSync 3 oferuje ogromną elastyczność pozwalając na bezproblemowe łączenie i udostępnianie danych z różnych źródeł. Zastosowanie dwóch uzupełniających się częstotliwości pozwoliło jeszcze zwiększyć możliwość urządzenia; można wybrać częstotliwość 2,4 GHz, która jest idealna do przeglądania stron internetowych i prezentacji, natomiast szersze pasmo - 5GHz sprawdza się przy strumieniowym przesyłaniu wysokiej jakości wideo.

Miracast to sposób na wyeliminowanie kabla HDMI. Technologia ta pozwala na przesyłanie obrazu i dźwięku między urządzeniami w trybie peer-to-peer. Oczywiście każde z połączonych urządzeń musi wspierać tę technologie. Kolejna możliwość to DLNA czyli Digital Living Network Alliance - działa w obrębie sieci LAN i również pozwala na udostępnianie danych. Ten wachlarz możliwości to gwarancja zorganizowania konferencji czy warsztatowych spotkań, na których uczestnicy mogą dzielić się treściami bez obawy o kompatybilność urządzeń i konieczność przezwyciężania technicznych problemów z komunikacją.

ViewSonic ViewSync3 jest dostępny w cenie detalicznej 2042 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto