A A A

CALADO – mysz komputerowa dla ceniących ciszę

6 października 2016, 14:50
Mysz CALADO Silent została stworzona z myślą o osobach, którym zależy na bezgłośnej pracy przy komputerze. Specjalna mechanika przycisków pozwala na redukcję emisji hałasu nawet o 90%.
CALADO – mysz komputerowa dla ceniących ciszę

Cicha mysz CALADO, której kliknięcia są niemal niesłyszalne, jest dobrym rozwiązaniem np. dla osób pracujących w tzw. open space, gdzie każde ograniczenie hałasu wpływa korzystnie na komfort pracy zespołu. Doskonale sprawdzi się także podczas spotkań biznesowych, wideokonferencji czy webinariów. Docenią ją również osoby preferujące pracę nocą, które nie chcą zakłócać ciszy i spokojnego snu domowników.

Optyczna mysz posiada 5 przycisków, w tym 3-stopniowy przełącznik dpi do szybkiej zmiany rozdzielczości. Maksymalny jej poziom to 1600dpi, co gwarantuje precyzyjny i płynny odczyt. CALADO wykorzystuje tryb gotowości, aby zmniejszyć zapotrzebowanie na energię.

Urządzenie o wymiarach: 106/73/36mm (szer./wys./głęb.) oparto o łączność radiową 2,4GHz. Swobodnie można korzystać z niego w zasięgu aż do 8 metrów. Praktyczny schowek ukryje kompaktowy odbiornik USB Nano. Instalacja nie wymaga dodatkowych sterowników i przebiega bardzo szybko.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto