A A A

Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 na PS5 nie tak szybko

22 października 2021, 10:00
CD Projekt Red obiecywał premierę gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3: Dziki Gon na PlayStation 5 i Xbox Series X/S jeszcze w tym roku. Niestety, nie są to już aktualne informacje.
Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 na PS5 nie tak szybko

Dłużej, ale lepiej

Deweloper zmienił grafik i planuje teraz wydanie aktualizacji do nowych konsoli i PC do Cyberpunka 2077 w pierwszym kwartale, a Wiedźmina 3: Dziki Gon w drugim kwartale 2022 roku.

Jak donosi serwis The Verge, zmiana jest sygnałem, że CD Projekt Red chce upewnić się co do jakości końcowego efektu, by uniknąć powtórki sytuacji związanej z ubiegłoroczną premierą Cyberpunka, po której studio zostało skrytykowane za liczne błędy i wieszanie się gry. W ostatnich miesiącach firma opublikowała liczne poprawki, a jej prezes, Adam Kiciński, zapowiedział, że gra będzie ulepszana „tak długo, jak będzie to konieczne".

O poważnym podejściu wydawcy do sztandarowej produkcji może świadczy fakt, że w raporcie finansowym za pierwszą połowę 2021 r. CD Projekt Red zamieścił wykres sugerujący, iż na 30 czerwca około jedna trzecia zespołu programistów pracowała nad Cyberpunkiem 2077 w wersji na konsole nowej generacji.

fot. CD Projekt Red


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto