A A A

Cyborg RAT Contagion od Mad Catz

30 listopada 2011, 09:07
Cyborg RAT Contagion od Mad Catz

W listopadzie firma Impakt – wyłączny importer marki Mad Catz w Polsce, wprowadził na rynek nową wersję myszy Mad Catz Cyborg RAT - Contagion.

Konstrukcja RAT Contagion pozwala użytkownikowi na wymianę metalowych elementów obudowy o różnych typach pokrycia zapewniających zmienną przyczepność i geometrię myszki. W tym możliwość zmiany wagi, rozmiarów długości, wysokości i szerokości myszki za pomocą dołączonego narzędzia kalibrującego.

RAT Contagion zaopatrzono w 3 tryby CYBORG, w których parametry myszki diametralnie różnią się między sobą i mogą być użyte w każdej chwili wg własnych preferencji. Wysokiej klasy udogodnieniem jest także oprogramowanie SST, za pomocą którego użytkownik ma możliwość dostosowania praktycznie każdego z parametrów.

To co wyróżnia Contagion od swoich braci z serii RAT to design w kolorach białym i srebrnym oraz nowej generacji sensor o podwyższonej rozdzielczości sięgającej aż 6400 dpi. Dodatkowo „biały szczur” jest kompatybilny z platformą Apple.

(Mad Catz) Cyborg RAT Contagion objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 449 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto