A A A

Czy Windows 10 to ostatni system Microsoftu?

8 maja 2015, 07:15
Pojawiły się plotki według których Windows 10 miałby być "ostatnią wersją systemu" Microsoft. Co to oznacza?
Czy Windows 10 to ostatni system Microsoftu?

Wraz z rynkową premierą Windows 10 zacznie funkcjonować jako usługa, a nie kolejna i jednocześnie jedna z wielu przyszłych wersji. System będzie teraz regularnie unowocześniany i aktualizowany. Znikną duże wydania udostępniane raz na kilka lat, a tym samym konieczność wydawania na nie pieniędzy. Raz zakupiony system pozostanie z nami na stałe, a Microsoft zadba, aby zawsze był aktualny. Zresztą, przekonają się o tym osoby korzystające z oryginalnej Siódemki lub Ósemki, ponieważ Windowsa 10 otrzymają oni za darmo.

Tak naprawdę nie będzie to dla nas - użytkowników Windowsa - niczym nowym. Kilka miesięcy temu Microsoft udostępnił ważną i właśnie darmową aktualizację oznaczoną jako 8.1.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto