A A A

Czytnik kart SD i microSD z interfejsem Lightning

27 listopada 2015, 07:40
Firma ADATA Technology wprowadza czytnik kart Lightning dla urządzeń Apple opartych na systemie iOS.
Czytnik kart SD i microSD z interfejsem Lightning

Prosty w podłączeniu dodatkowy magazyn danych

Dotychczas dostępne na rynku czytniki kart z interfejsem Lightning umożliwiały tylko jednostronny transfer danych - import plików z kart do urządzenia. Nowy czytnik ADATA umożliwia za to import i eksport plików, tak aby użytkownicy mogli przenosić zawartość zarówno do, jak i z czytnika korzystając z iPhone'a, iPada, czy iPoda. Czytnik kart Lightning ma gniazda SD i microSD, dzięki czemu oferuje uniwersalną kompatybilność z jednym z najbardziej popularnych na świecie standardów dla nośników danych. Dla porównania, inne produkty z tego segmentu mają gniazda SD lub microSD, ale nie obydwa. To umożliwia łatwe rozszerzenie pamięci dla urządzeń z systemem iOS. Co ważne, jest to też bardzo tanie rozwiązanie, gdyż użytkownik może wykorzystać posiadane już karty, zamiast być zmuszonym do zakupu nowych urządzeń magazynujących.

Zbudowany z wytrzymałych materiałów

Czytnik kart Lightning został wykonany z odpornych na zarysowania materiałów z matowo wykończoną powierzchnią, na której po użyciu nie pozostają smugi, ani odciski palców. Przewód połączeniowy jest spłaszczony, ale giętki, co zapobiega plątaniu i pęknięciom. Te rozwiązania pozwalają zapewnić dłuższą żywotność i trwałość czytnika, a także poprawiają komfort użytkowania.

Dedykowana, darmowa aplikacja za darmo w zestawie

ADATA opracowała dedykowaną i przyjazną dla użytkownika aplikację przeznaczoną do obsługi czytnika kart Lightning. Dzięki intuicyjnemu i prostemu interfejsowi użytkownika, aplikacja umożliwia bezproblemowe zarządzanie zawartością i odtwarzanie plików z kart SD i microSD, nawet bez dostępu do internetu. Poza pracą w trybach offline i online, aplikacja zawiera w sobie odtwarzacz multimedialny, więc muzyka i wideo mogą być odtwarzane na urządzeniach z iOS w każdych okolicznościach, np. kiedy użytkownik nie jest zalogowany do swojego konta iTunes.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto