A A A

DashDrive Elite HE720 o pojemności jednego terabajta

9 sierpnia 2013, 08:30
DashDrive Elite HE720 o pojemności jednego terabajta

ADATA Technology prezentuje DashDrive Elite HE720 w wersji o pojemności 1 TB. Pomimo grubości zaledwie 8.9mm, HE720 zapewnia wysoką przepustowość danych poprzez interfejs USB 3.0.

Obudowa HE720 jest wykonana ze stali nierdzewnej i zapewnia odporność na zarysowania 9H, co zapobiega uszkodzeniom powierzchni nawet po długotrwałym użytkowaniu. Lśniąca dioda LED sygnalizuje status podłączonego zasilania i transferu danych, podkreślając nowoczesne, gustowne linie obudowy. Interfejs USB 3.0 zapewnia przepustowość nawet trzy razy większą niż w przypadku urządzeń z USB 2.0, zapewniając jednocześnie pełną zgodność z wcześniejszymi standardami USB.

HE720 jest jednym z najcieńszych na świecie dysków przenośnych o pojemności 1 terabajta. Nabywcy urządzenia otrzymają w komplecie oprogramowanie „One touch backup” służące do automatycznego zabezpieczania i synchronizacji danych jednym kliknięciem. Dodatkowo posiadacze HE720 są uprawnieni do pobrania autorskiego oprogramowania HDDtoGo i najnowszego antywirusa Norton Internet Security 2013 (w 60-dniowej wersji próbnej).

1-terabajtowa wersja DashDrive Elite HE720 będzie dostępna u wybranych dystrybutorów i w dobrych sklepach detalicznych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto