A A A

Divoom Atom – głośnik Bluetooth w przystępnej cenie

3 czerwca 2018, 13:00
Marka Divoom zaprezentowała solidnie wykonany, bezprzewodowy głośniki oferujący wysokie parametru dźwięku.
Divoom Atom – głośnik Bluetooth w przystępnej cenie

Jak zapewnia producent, głośnik zapewnia dźwięk najwyższej jakości. Wszystko za sprawą symetrycznie umieszczonych głośników po obu stronach Divoom ATOM. Dwa potężne pełnozakresowe przetworniki z radiatorami pasywnymi oraz dwa wysokowydajne przetworniki wysokotonowe umieszczone symetrycznie dostarczają 30 watów idealnie dostrojonej mocy czystego audio. Co ważniejsze głośniki można połączyć ze sobą by razem nadawały dźwięk z tego samego źródła. Można je również umieść w osobnych miejscach by muzyka była jeszcze lepiej słyszalna.

Urządzenie zapewnia także dobre osiągi, jeśli chodzi czas pracy na akumulatorze. Z zainstalowanym akumulatorem o pojemności aż 5000mAh można słuchać muzyki nawet przez sześć godzin.

Sugerowana cena Divoom Atom w Polsce wynosi 369 złotych brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto