A A A

Dwie nowości w Google Docs

25 listopada 2010, 13:01
Dwie nowości w Google Docs

Na blogu zespołu odpowiedzialnego za usługę Google Docs pojawiła się informacja o wprowadzeniu do niej dwóch nowych funkcji.

Pierwsza z nich rozszerza nieco ideę korzystania z opcji Przeciągnij i Upuść w usługach Google. Jakiś czas temu Google pozwoliło użytkownikom na umieszczanie w ten sposób zdjęć w ich dokumentach. Od teraz, dzięki specjalnemu polu, będą oni mogli umieścić w tzw. chmurze różnego rodzaju pliki, dokładnie tak, jak przenoszą je pomiędzy katalogami lokalnymi.

Druga opcja pozwala na zachowanie więcej miejsca na ekranie poprzez ukrycie paska tytułowego Google Docs. Można to zrobić za pomocą paska menu: View -> Compact controls lub przy użyciu skrótów klawiaturowych: Ctrl+Shift+F na komputerach PC i Cmd+Shift+F na komputerach Apple.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto