A A A

Era wprowadza dwa nowe zestawy blueconnect starter z modemem

10 października 2008, 19:00
Era wprowadza dwa nowe zestawy blueconnect starter z modemem

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, wprowadza dwa nowe zestawy blueconnect starter (Huawei E160 i Huawei E870) z modemem.

Huawei E160 to najnowszy model typu „USB stick” działający w technologii HSDPA. Z urządzenia można korzystać w komputerach działających w wybranych systemach operacyjnych Windows oraz wyposażonych w port USB. Modem wyposażony jest w slot karty pamięci MicroSD, dzięki czemu może być używany jako czytnik pamięci przenośnej. Oprogramowanie, niezbędne do prawidłowego działania urządzenia, jest zapisane w pamięci modemu i instaluje się automatycznie. Modem wraz z kartą blueconnect starter doładowaną kwotą 50 zł dostępny jest w cenie 399 zł.

Huawei E870 to karta modemowa pracująca w standardzie ExpressCard. Modem pozwala na pobieranie danych w technologii HSDPA, z prędkością do 7,2 Mb/s oraz wysyłanie w technologii HSUPA z prędkością do 1,92 Mb/s. Oprogramowanie zarządzające połączenia instaluje się automatycznie z pamięci urządzenia po umieszczeniu karty w komputerze. Zestaw, modem z kartą blueconnect starter doładowaną kwotą 50 zł, dostępny jest w cenie 449 zł.

Koszt przesyłu danych w usłudze blueconnect starter w sieci Era to 0,03 zł za każde rozpoczęte 100 kB. Dodatkowo, użytkownicy blueconnect starter mogą korzystać z darmowego dostępu do internetu w ponad 400 punktach hotspot na terenie całego kraju.

Źródło: Era


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto