A A A

Firefox 29 - do pobrania w PC Format Programy

30 kwietnia 2014, 06:00
W sieci pojawił się Firefox 29 - najnowsza wersja popularnej przeglądarki. Najbardziej zauważalną zmianą dla użytkownika jest odświeżony interfejs aplikacji - Australis.
Firefox 29 - do pobrania w PC Format Programy

Teraz zakładki z kartami są bardziej zaokrąglone, a te które nie są aktywne wtapiają się w tło. W nowej wersji aplikacji wprowadzono również nowe menu, które zostało ulokowane tym razem po prawej stronie. Wszystkie opcje zostały pogrupowane tematycznie, dzięki czemu dostęp do odpowiednich funkcji jest znacznie wygodniejszy.

Program można pobrać w tym miejscu


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
1 maja 2014, 08:12
Witam! Ja ze 3 dni temu pobrałem najnowszą wersję stąd [http://www.programosy.pl/program,mozilla-firefox.html]. Zmiany w interfejsie istotnie są bardzo rewolucyjne. Z początku nawet nie mogłem się odnaleźć w nowym interfejsie programu, ale... Już pomału się przyzwyczajam ;). Szkoda tylko, że wprowadzają jakieś zmiany w interfejsie w już istniejącej (32-bitowej) wersji, zamiast zająć się rozwojem wersji 64-bitowej, albo nawet kontynuowaniem prac nad wersją kafelkową (Modern UI).
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto