A A A

Firefox 30 do pobrania w PC Format Programy

11 czerwca 2014, 10:40
Można już pobrać jubileuszową, 30. wersję przeglądarki Firefox. Nie oferuje ona wiele nowego, ale zapewne znajdą się osoby, chcące dokonać aktualizacji.
Firefox 30 do pobrania w PC Format Programy

Co nowego w Firefox 30.0?

Najnowsza wersja Firefox nie oferuje wiele nowości. Oprócz kilku usprawnień z zakresu funkcjonowania, stabilności oraz bezpieczeństwa (szczegółów brak), tak naprawdę dostajemy taki sam produkt. Przydatną funkcją może być nowa metoda dostępu do historii przeglądania oraz naszych zakładek.

Program można pobrać w tym miejscu z serwisu PC Format Programy

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
11 czerwca 2014, 11:26
Witam! Ja pobrałem wczoraj ręcznie stąd [http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/przegladarki_www/Firefox.html]. Na stacjonarnym i laptopie zaktualizowało się normalnie, a tablet wymagał ponownego rozruchu. Po prostu - podczas instalacji aktualizacji "Firefoksa" instalator liska proponował ponowny rozruch systemu. Miałem do wyboru rozruch od razu, albo później. Wybrałem od razu ;).
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto