A A A

Firefox Accounts - bezpieczny dostęp do przeglądarki

10 lutego 2014, 11:40
Mozilla wprowadza Firefox Accounts – proste w obsłudze konto, dzięki któremu w dowolnym miejscu użytkownicy mogą zalogować się i korzystać ze swojego Firefoksa. Firefox Accounts umożliwia lepszą integrację usług, takich jak Firefox Sync, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo danych użytkownika.
Firefox Accounts - bezpieczny dostęp do przeglądarki

Firefox Sync, podobnie jak do tej pory, umożliwia dostęp do zakładek, historii przeglądania, otwartych kart i haseł na różnych urządzeniach, a teraz aktywacja tej usługi i dodanie wielu urządzeń stają się o wiele prostsze. Jednocześnie bezpieczeństwo Twoich danych zostaje zachowane na tym samym poziomie.

Nowe, eksperymentalne Firefox Accounts i Firefox Sync można przetestować w kanale Firefox Aurora. Mozilla pracuje nad "dostarczeniem użytkownikom jak najlepszej usługi synchronizacji" (cytat producenta).

Cały czas rozwijane są nowe funkcje i usługi, które możemy wbudować do Firefoksa. Fundacja zapewnia, że wkrótce podzielimy się kolejnymi informacjami o Firefox Accounts i innych usługach, takich jak Firefox Sync.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
13 lutego 2014, 08:04
Witam! Może to i jest jakaś wygoda, ale... Jest jeszcze tzw. 'drugie dno'. Otóż... W "Firefox" będą reklamy, których już nie zablokujemy za pomocą "AdBlock Plus". Tutaj [http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Firefox-bedzie-wyswietlac-reklamy-ktorych-nie-zablokujesz,wid,16400819,wiadomosc.html?ticaid=112321] jest więcej szczegółów:czytaj:.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto