A A A

Frash: Flash dla iPada

5 lipca 2010, 12:04
Frash: Flash dla iPada

Steve Jobs wielokrotnie powtarzał, że żadne z urządzeń Apple nie będzie obsługiwało technologii Flash, ponieważ zawiera ona za dużo luk. Jednak zapaleni fani produktów firmy z Cupertino po raz kolejny udowodnili, że dla chcącego nic trudnego i stworzyli port Flasha dla iPada.

Aby było to możliwe należy wykonać tzw. jailbreak, ale w zamian użytkownik otrzyma możliwość oglądania animacji Flash w przeglądarce Safari. Mało tego, potencjalna awaria wtyczki nie spowoduje problemów z samą przeglądarką, co świadczy o poziomie zaawansowania portu.

Autor modyfikacji nazwał ją Frash i udostępnił w serwisie YouTube wideo prezentujące jej działanie. Jest ona dostępna dla wszystkich deweloperów chcących udzielić wsparcia w procesie jej dopracowywania. Więcej informacji znajduje się tutaj.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto