A A A

Fujitsu LIFEBOOK i STYLISTIC - długodystansowe notebooki

21 stycznia 2015, 14:30
Fujitsu rozszerza ofertę popularnych notebooków LIFEBOOK i tabletów STYLISTIC, wprowadzając na rynek modele z najnowszymi procesorami piątej generacji z rodziny Intel Core vPro.
Fujitsu LIFEBOOK i STYLISTIC - długodystansowe notebooki

Nowe notebooki Fujitsu charakteryzują się dłuższą pracą na baterii - jeden z modeli może działać nawet 24 godziny po jednym naładowaniu - oraz większą wydajnością. Nowe modele z serii LIFEBOOK to klasyczny notebook (ang. clamshell), urządzenie „2 w 1" i dwa ultrabooki. Wszystkie oferują wyposażenie opcjonalne - wygodny ekran dotykowy i wymagane przez przedsiębiorstwa zabezpieczenia, takie jak moduł TPM (Trusted Platform Module) czy też czytnik kart procesorowych.

Wybrane nowe modele z serii LIFEBOOK1 są także zgodne ze standardową, uniwersalną stacją dokowania. Replikator portów (LIFEBOOK Family Port Replicator) może być używany już z ośmioma różnymi urządzeniami - notebookami, ultrabookami, urządzeniami „2 w 1", a nawet z mobilną stacją roboczą.

Nowe modele, które dołączają do serii Fujitsu LIFEBOOK i STYLISTIC

• Notebook FUJITSU LIFEBOOK S935. Wszechstronny, lekki notebook z kategorii 33,8 cm (13,3 cala), szczególnie popularnej wśród osób często podróżujących. Oferuje czas pracy na zasilaniu z akumulatora nawet do 24 godzin oraz dodatkowe zabezpieczenie - nowatorski czytnik układu żył w dłoni Fujitsu PalmVein Sensor4.

• Tablet FUJITSU LIFEBOOK T935. Urządzenie „2 w 1" z ekranem 33,8 cm (13,3 cala), które łączy w sobie elastyczność tabletu oraz długi czas pracy na zasilaniu z akumulatora i supercienką konstrukcję ultrabooka.

• Tablet FUJITSU LIFEBOOK T725. Urządzenie „2 w 1" z mniejszym ekranem o przekątnej 31,8 cm (12,5 cala), zgodne z nową stacją dokowania. Umożliwia użytkownikom zwiększenie wydajności pracy dzięki modułowej wnęce - można w niej umieścić napęd optyczny, drugi akumulator, drugi dysk twardy lub zaślepkę (wtedy zmniejsza się ciężar).

• Notebook FUJITSU LIFEBOOK U745. Cienki i lekki ultrabook z ekranem o przekątnej 35,6 cm (14 cali), oferujący profesjonalnym użytkownikom optymalną mobilność i łączność (między innymi wyjście VGA) oraz dodatkowe zabezpieczenie dzięki zastosowaniu technologii PalmVein Sensor i zgodność z nową stacja dokowania.

• Tablet FUJITSU STYLISTIC Q7755. Jest wyposażony w ekran o przekątnej 33,8 cm (13,3 cala) i bogate opcje połączeń, w tym LTE, łączność bezprzewodową, Bluetooth, a nawet NFC. A opcjonalny czytnik PalmSecure zapewnia niezrównane bezpieczeństwo.

Ceny i dostępność

Ceny i dostępność zależą od specyfikacji i regionu.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto