A A A

Gamepad Torid do konsol PS3 i PC

2 października 2013, 16:13
Gamepad Torid do konsol PS3 i PC

Impakt wprowadził do sprzedaży bezprzewodowy kontroler Torid marki Speedlink. Nowe urządzenie współpracuje z platformą PC oraz PS3. Dwa tryby pracy gwarantują pełną kompatybilność z praktycznie wszystkimi grami.

Bezprzewodowy gamepad Speedlink Torid jest na tyle uniwersalny, że możesz nim grać nie tylko w najnowsze gry, ale także jeszcze raz odświeżyć sobie stare klasyki. Za pomocą jednego przycisku użytkownik ma możliwość przełączania się między aktualnymi technologiami kontrolerów XInput i DirectInput. Dzięki tej kompatybilności, gamepada można używać w niemal wszystkich grach.
Torid wyposażono w analogowe drążki i cyfrowy, ośmiokierunkowy krzyż sterujący o dużej precyzji. Dodatkowo gracz ma do dyspozycji dwa analogowe spusty, dwa bumpery oraz 10 przycisków cyfrowych. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 550mAh wystarczy nawet do 10 godzin gry. Czas potrzebny do pełnego naładowania gamepada wynosi ok 2 - 3 godziny.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 126 zł.

Cechy urządzenia:

- Bezprzewodowy gamepad do komputera PC i konsoli PS3
- Technika radiowa 2,4GHz o zasięgu do 8m
- Dwa tryby pracy gwarantują pełną kompatybilność z praktycznie wszystkimi grami Windows (przełącznik XInput/DirectInput)
- Analogowe drążki i cyfrowy, ośmiokierunkowy krzyż sterujący o dużej precyzji
- Ergonomicznie umieszczony lewy drążek do wygodnego grania w gry analogowe
- Dwa analogowe spusty, dwa bumpery i dziesięć przycisków cyfrowych
- Funkcja ognia turbo
- Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 550mAh

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto