A A A

GeForce GTX 750 od Zotac

13 sierpnia 2014, 07:50
Zotac International zaprezentował potężną kartę graficzną Zotac GeForce GTX 750 z nowym pasywnym systemem chłodzeniem ZONE Edition.
GeForce GTX 750 od Zotac

Karta wyposażona jest w ekskluzywne dwuslotowy chłodzenie, które zapewnia optymalną temperaturę podczas długich sesji grania. Radiator składa się z miedzianych rurek cieplnych oraz aluminiowych profili, wykorzystujących doskonałe właściwości przenoszenia ciepła przez miedź i wyjątkowe zdolności jego rozpraszania przez aluminium.

Zotac GeForce GTX 750 ZONE Edition obsługuje zaawansowane funkcje NVIDIA wzmacniające doznania w grach. GeForce Experience zapewniającą aktualizację sterowników i optymalizację ustawień w grach dla uzyskania największej wydajności oraz jakości wyświetlanej grafiki, a także GeForce Shadowplay, która pozwala na rejestrację i transmisję rozgrywki, aby pokazać światu swoje umiejętności.

Obsługa technologii NVIDIA G-Sync pozwala karcie Zotac zapewnić maksymalną szybkość odtwarzania i płynność grafiki na kompatybilnych wyświetlaczach.

Specyfikacja:

Nazwa produktu

ZOTAC GeForce GTX 750 ZONE Edition

GPU

NVIDIA GeForce GTX 750

Zegar rdzenia

1033 MHz (base)

1111 MHz (boost)

Rdzeni procesora

512

Taktowanie shaderów

N/A

Taktowanie pamięci

5000 MHz

Pamięć

1GB GDDR5

Interfejs pamięci

128-bit

Wyjścia wideo

DL-DVI, HDMI i DisplayPort

HDCP

Tak

Chłodzenie

Bezgłośne (pasywne) (dwuslotowe)

DirectX

DirectX 12

Dodatkowe rozwiązania

Sprzętowa akceleracja Blu-ray 3D

Rozwiązania programowe

Technologia sprzętowej akceleracji dekodowania wideo, NVIDIA CUDA, NVIDIA Adaptive Vertical Sync, NVIDIA Surround i OpenGL 4.4

Zgodność z Windows

Windows 7/8

 

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto