A A A

GeminII M5 LED - kompaktowe chłodzenie od Cooler Mastera

11 kwietnia 2017, 13:30
Wielu graczy ma tak gęsto poupychane podzespoły w obudowie, że często nie sposób wsunąć do środka nawet kartki papieru. Tymczasem w takim układzie przydałoby się dobre chłodzenie bezpośrednio na procesor. Cooler Master twierdzi, że idealnie do tego nada się GeminII M5 LED.
GeminII M5 LED - kompaktowe chłodzenie od Cooler Mastera

Produkt Cooler Mastera to niskoprofilowe chłodzenie procesora, które montuje się w pozycji horyzontalnej. Dzięki pięciu rurkom cieplnym w kształcie litery C i technologii Direct Contact, urządzenie to ma w niezwykle efektywny sposób radzić sobie z gorącym powietrzem znajdującym się w rejonach CPU.

Dzięki cienkiemu, podświetlanemu na czerwono wentylatorowi o mniejszym tarciu, żywotność chłodzenia powinna być dłuższa, a jego kultura pracy na znacznie wyższym poziomie. Sprzęt wyposażono także w backplate, dodatkowo zabezpieczający płytę główną.

Chłodzenie w pierwszej kolejności będzie dostępne na rynku azjatyckim i amerykańskim.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto