A A A

GoDaddy zaatakowane

12 września 2012, 08:57
GoDaddy zaatakowane

GoDaddy – firma zajmująca się hostingiem stron w Stanach Zjednoczonych, miała w nocy polskiego czasu ogromne problemy. Prawdopodobnym powodem awarii był atak jeden z osób związanej z ruchem Anonimowych.

GoDaddy to potentat hostingu w Stanach Zjednoczonych - z jego usług korzysta 53 miliony stron internetowych. W nocy polskiego czasu większość z nich miała jednak problemy z prawidłowym działaniem, a sama strona GoDaddy nie działała.

Odpowiedzialność za całą sytuację wziął na siebie użytkownik o nazwie AnonymousOwn3r, który napisał, że "chciał sprawdzić, jak sprawują się zabezpieczenia GoDaddy". Więcej szczegółów nie zdradził. Milczy także GoDaddy, które oprócz oficjalnego komunikatu o tym, że problemy usunięto, nie komentuje całej sprawy.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto