A A A

Google uruchomiło wyszukiwanie w czasie rzeczywistym

8 września 2010, 20:19
Google uruchomiło wyszukiwanie w czasie rzeczywistym

Na dzisiejszej konferencji prasowej, około godziny 19 czasu polskiego, Google oficjalnie zaprezentowało światu nowy rodzaj wyszukiwania - Google Instant Search.

Od dzisiaj, na anglojęzycznej stronie Google, istnieje możliwość wyszukiwania informacji w czasie rzeczywistym - wyniki generowane są w czasie wpisywania frazy. Google Instant Search wykorzystuje aż 15 nowych technologii, przez co pozwala na zaoszczędzenie od 2 do 5 sekund na każdym wyszukiwaniu.

Usługa jest dostępna dla użytkowników przeglądarek Chrome 5 i 6, Firefox 3, Safari 5 w wersji dla Mac oraz Internet Explorer 8. Nie zostały podane żadne dane dotyczące Opery. W chwili obecnej usługa jest dostępna dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Węgier, Włoch, Hiszpanii oraz Rosji. Aby móc z niej skorzystać, należy zalogować się na swoje konto Google. W ciągu najbliższych miesięcy usługa ma być rozszerzona na pozostałe kraje.

Pomimo ograniczeń, nam udało się skorzystać z nowej usługi - więc warto próbować. Jest ona dostępna pod adresem www.google.com/instant/.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto