A A A

"Half-Life 2" oraz "Portal" w wersji dla Nvidia Shield

13 maja 2014, 15:10
Kultowe gry firmy Vavle "Half-Life 2" oraz "Portal" są już dostępne w Google Play - to dobra wiadomość. Zła jest taka, że aby w nie zagrać, potrzebujemy konsolki Nvidia Shield.

Obie gry mają rzekomo wyglądać tak samo dobrze, jak wyglądały na pecetach. Cena każdego z dwóch tytułów wynosi 30,99 zł. To w sumie tyle - szkoda, że z tej fantastycznej premiery mogą skorzystać tylko osoby z tym niszowym sprzętem.

Shield ma na pokładzie kartę Tegra 4, która został uzbrojona w 4 rdzenie Cortex A15. Nie zabraknie także dodatkowego, piątego rdzenia. Nvidia nazywa Tegrę 4 "najszybszym procesorem mobilnym na świecie". Z jego możliwości ma korzystać konsola o nazwie Project Shield. Oparta na Androidzie i mogąca pochwalić się 5-calowym ekranem oraz możliwością grania przez 10 godzin bez ładowania baterii. Konsolka umożliwi zabawę z grami z systemu Android, jak i streamowanie gier pecetowych poprzez WiFi z komputera wyposażonego

Obecnie Project Shield w USA kosztuje 200 dolarów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto