A A A

Hyper 212 EVO i Hyper TX3 EVO od Cooler Master

28 września 2011, 15:03
Hyper 212 EVO i Hyper TX3 EVO od Cooler Master

Cooler Master zaprezentował dwa nowe zestawy chłodzenia dla CPU - Hyper 212 EVO i Hyper TX3 EVO.

Systemy chłodzenia Hyper 212 i TX3 EVO, dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań, zapewniają optymalne chłodzenie dla najnowszych generacji procesorów.

Hyper 212 EVO wykorzystuje opatentowaną przez Cooler Master konstrukcję składającą się z czterech ciepłowodów, które wyprowadzone są ze specjalnej podstawki przylegającej bezpośrednio do powierzchni CPU - Continuous Direct Contact (CDC). Rozwiązanie takie działa na podobnych zasadach jak komora parowa (vapor chamber), co pozwala na znacznie efektywniejsze odprowadzanie ciepła. Ponadto model ten wyposażony jest w radiator z aluminiowymi żeberkami, które gwarantują optymalne oddawanie ciepła bez względu na tryb pracy wentylatora.

System chłodzenia Hyper TX3 EVO jest zgodny z obecnymi jak i nadchodzącymi standardami podstawek pod procesory. Model ten wyposażony jest w udoskonalony system ciepłowodów Direct Contact oraz wydajny wentylator PWM o średnicy 92mm.

Oba zestawy chłodzenia Cooler Master wyposażone są w wydajne wiatraki PWM z gumowymi podkładkami, które znacznie ograniczają wibracje. Ponadto producent wyposażył nowe modele w niezwykle prosty system montażu na CPU, który pozwala również na sprawne i bezproblemowe czyszczenie całej konstrukcji. Kolejną zaletą jest opcja instalacji dodatkowego wentylatora, który zapewni jeszcze skuteczniejsze odprowadzanie ciepła. Hyper 212 oraz TX3 EVO mogą korzystać zarówno z systemu dynamicznej kontroli pracy z poziomu BIOS-u jak i odpowiednich aplikacji przygotowanych dla różnych OS-ów. Produkty Cooler Master to doskonały wybór, który jest gwarancją bezpieczeństwa, stabilności i wysokiej kultury pracy komputera.

Więcej informacji na temat Hyper 212 EVO i Hyper TX3 EVO oraz innych produktów Cooler Master można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto