A A A

Hyper 412S - sprawdzone chłodzenie

11 września 2017, 13:30
Cooler Master od lat dostarcza nowe rozwiązania dla chłodzenia procesora. Tym razem producent zaprezentował chłodzenie Hyper 412S, które jest już dostępne na rynku od jakiegoś czasu.
Hyper 412S - sprawdzone chłodzenie

Zdaniem Cooler Mastera chłodzenie powietrzem Hyper 412S charakteryzuje się wysoką kulturą pracy. Producent postawił na kompromis między efektywnym rozpraszaniem ciepła, a wolniejszymi obrotami wentylatora. Za ciche działanie odpowiadać mają m.in. większe szczeliny pomiędzy płytkami radiatora.

Hyper 412S bazuje na technologii CDC, łączącej szczelnie kilka przewodów dla poprawy wydajności chłodzenia. Brak przerw między przewodami powoduje, iż ciepło z CPU przekazywane jest bezpośrednio do rur i nie rozprasza się po obudowie.

Dodatkowo w Hyper 412S można zamontować aż dwa wentylatory 120 mm. Producent zapewnia przy tym, że oba wentylatory są łatwe w montażu, a wszystko to dzięki obudowie ze specjalnymi zaczepami.

Chłodzenie Hyper 412S kosztuje około 160 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto