A A A

JBL T100A i T300A - nowe modele słuchawek JBL

3 listopada 2014, 14:00
Na polski rynek właśnie wchodzą dwa najnowsze modele słuchawek JBL – dokanałowe T100A oraz nauszne T300A.
JBL T100A i T300A - nowe modele słuchawek JBL

BL T100A to słuchawki douszne z pojedynczym przyciskiem pilota i mikrofonu. Bazując na doświadczeniu zdobytym przy budowie najlepszych kolumn na świecie, inżynierowie JBL stworzyli lekkie i wygodne słuchawki douszne, które dostarczają dobrej jakości brzmienie. Przetwornik o średnicy 8 mm zapewnia wysoką czułość, poszerzone pasmo przenoszenia oraz dobry poziom basów . JBL T100A są dostępne w kolorach białym, czarnym i czerwonym. Ponadto zostały wyposażone w mikrofon, który pozwala na odbieranie rozmów bez ściągania słuchawek.

JBL T300A to natomiast słuchawki nauszne z pojedynczym przyciskiem pilota i mikrofonu. Wbudowane przetworniki o średnicy 40 mm charakteryzują się czułością i poszerzonym pasmem przenoszenia oraz znakomitym odsłuchem basów. Ponadto słuchawki posiadają regulowany i wyścielany pałąk oraz wyścielane nausznice, a także wbudowany mikrofon pozwalający na odbieranie i prowadzenie rozmów z każdego smartfonu bez konieczności zdejmowania ich z uszu.

W sprzedaży pojawi się najpierw model T100A (już w listopadzie 2014 roku), a następnie model T300A. Ich cena to odpowiednio 59 i 159 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto